Prowadzę autorskie warsztaty związane z emisją głosu i jego nagrywaniem, a także zajęcia teatralne. Działam w projektach edukacyjnych oraz akcjach charytatywnych dla dzieci i seniorów.

Warsztaty Usłysz i nagraj swój głos!

Autorski projekt realizowany przez Fundację Słowo i Kropka. To cykliczne warsztaty z emisji głosu, ćwiczeń przepony, dykcji, interpretacji czytanego tekstu i wielu innych. Połączone z nagraniem własnego głosu w profesjonalnym studiu w centrum Poznania

Warsztaty w szkołach

Autorskie warsztaty realizowane przez Fundację Słowo i Kropka, współfinansowane ze środków powiatu poznańskiego. Szereg warsztatów z emisji głosu oraz poprawnego czytania, połączone z nagraniem własnego głosu.

Warsztaty teatralne – w szkole

Zajęcia teatralne dla uczennic i uczniów I LO w Swarzędzu prowadzone w roku szkolnym 2018/2019. Całoroczna praca zwieńczona premierą spektaklu “Iwona księżniczka Burgunda” wg W. Gombrowicza w mojej reżyserii.

Posłuchaj, poczytaj, poeksperymentuj

Projekt realizowany w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym przez działające tam Laboratorium Wyobraźni. Cykl wydarzeń, gdzie dzieci wraz z opiekunami słuchali bajek czytanych na żywo, a następnie uczestniczyli w szeregu doświadczeń i eksperymentów laboratoryjnych.

Warsztaty teatralne – z osobami niewidomymi i niedowidzącymi

Projekt realizowany wraz z reżyserką Julią Szmyt w Ośrodku dla osób niewidomych i niedowidzących w Owińskach. Wychowankowie tego ośrodka uczestniczyli w warsztatach teatralnych, brali udział przy tworzeniu scenariusza, a także zagrali w spektaklu “Ślepcy” wg M. Maeterlinck’a w mojej reżyserii.